Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson vítězem, Josef Šusta třetí!

4.09.2016 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson vítězem, Josef Šusta třetí!
Johan Kristoffersson se stal vítězem závodu MS ve francouzském Lohéacu. Josef Šusta vybojoval v divizi Super1600 třetí místo!

Švédský jezdec Johan Kristoffersson se stal vítězem osmého závodu seriálu mistrovství světa ve francouzském Lohéacu. Ve finálové jízdě skončil na druhém místě Andreas Bakkerud. Třetí místo před svým domácím publikem získal Sebastien Loeb, který se v posledním kole dramatického finále dostal před Pettera Solberga.

MS 2016 - Francie

V divizi Super1600 zvítězil maďarský jezdec Krisztián Szabó před Ulrikem Linnemannem a Josefem Šustou. Cestu do finále si český jezdec zkomplikoval v semifinále, když předčasně odstartoval a musel dvakrát absolvovat joker lap. I přes to svoje semifinále vyhrál. Pavel Vimmer A Ondřej Smetana skončili v semifinálových jízdách, Václav Veverka se mezi nejlepší dvanáctku neprobojoval.

MS 2016 - Francie

Přehled výsledků - MS 2016 - Francie (Lohéac)