Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson opět ve vedení

15.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson opět ve vedení
Švédský jezdec Johan Kristoffersson se ujal vedení po prvním dnu devátého závodu mistrovství světa v Lotyšsku. Českým jezdcům se příliš nedaří.

Suverén letošní sezony Johan Kristoffersson vyhrál obě úvodní kvalifikace devátého závodu mistrovství světa v lotyšské Rize. Na druhém místě je po prvním dnu Mattias Ekström, který zajel třetí a druhý čas. Třetí pozice zatím patří dalšímu jezdci Volkswagenu Petteru Solbergovi. Nedaří se jezdcům Peugeotu. Sebastien Loeb je pátý (druhou kvalifikaci dojel bez nárazníku) za Andreasem Bakkerudem. Timmy Hansen poté co se ve druhé kvalifikaci přetočil je až dvanáctý, Kevin Hansen sedmnáctý. V mistrovství Evropy divize Supercar vede Anton Marklund před Reinisem Nitišsem a Cyrilem Raymondem. Aleš Fučík startoval pouze ve druhé kvalifikační jízdě a patřil mu devatenáctý čas.

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

V divizi Super 1600 se nejlépe vede Rokasi Baciuskovi, který je na prvním místě před Gergely Martonem a Aydarem Nurievem. Z českých jezdců je na tom nejlépe Josef Šusta na sedmém místě. Ve třetí kvalifikaci zajel čtvrtý nejrychlejší čas. Ondřej Smetana je po problémech s elektrikou v tréninku na třináctém místě. Navíc v první kvalifikaci dostal penalizaci pět vteřin. Dvacátý je Václav Veverka před Marcelem Suchým (v první kvalifikaci šel přes střechu) a Pavlem Vimmerem (dvě nedokončené kvalifikace a penalizace deset vteřin v první jízdě).

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko