Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ken Block v MS 2016!

13.01.2016 | Autor: Petr Šulčík
Ken Block v MS 2016!
Americký jezdec plánuje účast v kompletním světovém šampionátu 2016 s tovární podporou Fordu. Rád by útočil na titul.

Americký jezdec Ken Block oznámil svoji účast v kompletním rallycrossovém mistrovství světa 2016. Jde o výsledek spolupráce jeho týmu a společnosti Ford Performance.

MS 2014 - Francie

"Jsem doslova nadšený, že budu moci bojovat o světový titul v rámci rallycrossového mistrovství světa. Tímto jsme posunuli vzájemnou spolupráci s Fordem zase o kus dopředu. Většinou jsem se během sezony nesoustředil na jeden konkrétní šampionát a soutěžil ve vybraných závodech několika mistrovství. Ať už šlo o rally nebo rallycross. Nyní je hlavním cílem mistrovství světa v rallycrossu a uvidíme jak daleko to s tovární podporou dotáhneme," uvedl Ken Block, známý především díky svým videosestřihům Gymkhana.

MS 2014 - Norsko

Ken Block se rámci světového šampionátu představil v sezoně 2014. V Norsku skončil na třetím místě, ve Francii na čtvrtém. V Lohéacu dokonce zajel nejrychlejší kolo závodu. Jak si povede v dubnu v úvodním závodě v Portugalsku?