Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kanadský úvod pro Hansena

8.08.2015 | Autor: Petr Šulčík
Kanadský úvod pro Hansena
Po prvním dnu sedmého závodu mistrovství světa se do vedení dostal Timmy Hansen.

Jezdec týmu Peugeot Hansen vyhrál úvodní rozjížďku, ve druhé skončil na druhém místě a po prvním dnu sedmého závodu mistrovství světa v Kanadě se ujal vedení. "Trať je mnohem lepší tento rok, více technická a vyhovuje našemu vozu. Před zítřkem se cítím sebejistě," prohlásil Hansen. Na druhém místě je prozatím Mattias Ekström, třetí pak Davy Jeanney.

MS 2015 - Kanada

Úřadující mistr světa Petter Solberg měnil ještě před první rozjížďkou motor. V první jízdě skončil až na šestnáctém místě, druhou vyhrál a celkově je pátý. "Data motoru vykazovaly nějaký problém, proto přišla jeho výměna. Ani druhá jízda nebyla ideální, doufám, že se podaří problémy do zítřka vyřešit," uvedl Solberg. Debut ve voze Audi S3 Supercar týmu Münnich Motorsport má za sebou Tommy Rustad, který je osmý. "Audi je oproti polu úplně jiné auto, navíc trať je pro mě také nová. Snažím se to zvládnout," řekl zkušený Nor. V kategorii RX Lites vede Oliver Eriksson. Závod dnes vyvrcholí závěrečnými rozjížďkami, semifinálovými a finálovou jízdou.

MS 2015 - Kanada