Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kanadské double Volkswagenu

6.08.2017 | Autor: Petr Šulčík
Kanadské double Volkswagenu
Dvojice jezdců Volkswagenu ovládla osmý závod MS v Kanadě. Zvítězil Johan Kristoffersson před Petterem Solbergem. Třetí skončil Sebastien Loeb.

Tým Volkswagenu zcela ovládl osmý závod mistrovství světa v rallycrossu v kanadském Quebeku. Po startu finále se do vedení dostal vítěz kvalifikace Johan Kristoffersson před Pettera Solberga. Nic na tom nezměnily ani průjezdy joker lapem. Ze třetího místa musel v průběhu finále odstoupit Timmy Hansen, který tak přepustil místo na stupních vítězů svém týmovému kolegovi Sebastienu Loebovi. Na čtvrté místě závod dokončil Kevin Eriksson před Toomasem Heikkinenem. Kvůli problémům s autem se ze semifinálové jízdy nedostal do finále Mattias Ekström, který tak v celkovém hodnocení ztratil další body. V kategorii RX2 vyhrál kanadský závod opět (čtvrté letošní vítězství) Francouz Cyril Raymond.

Přehled výsledků - MS 2017 - Kanada (Quebek)

MS 2017 - Kanada