Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Johan Kristoffersson zpět v MS!

11.03.2020 | Autor: Petr Šulčík
Johan Kristoffersson zpět v MS!
Mistr světa z let 2017 a 2018 se vrací na rallycrossové tratě světového šampionátu. Pojede s vozem VW Polo týmu Kristoffersson Motorsport.

Dlouhou dobu se Johan Kristoffersson rozmýšlel. Nakonec se dvojnásobný mistr světa do světového šampionátu vrací za volantem vozu Volkswagen Polo týmu Kristoffersson Motorsport. Po roce, který strávil střídavě v rally a okruhovém seriálu WTCR. Pro letošní rok zvažoval několik možností. "Prožil jsem dost hektické období, řešil jsem mnoho alternativ. S konečným rozhodnutím jsem spokojen. Rallycross je blízko mému srdci. Nyní se stoprocentně zaměřujeme na mistrovství světa v rallycrossu," prohlásil Johan Kristoffersson. "Konkurence během loňského roku určitě postoupila kupředu."

"Projekt pro tento rok by nebyl možný bez našich partnerů. Těmi hlavními jsou Volkswagen Sweden a Bauhaus. S mistrem světa za volantem je na nás vyvíjen určitý tlak, ale věřím, že jsme uskupili dobrý tým a dosáhneme výborných výsledků. O vůz se budeme starat u nás v Arvice, ale spolupracovat budeme i s Volkswagenem Motorsport v Hannoveru," říká šéf týmu Tommy Kristoffersson.

"Spolupráce s Volkswagenem byla vždy výsadou našeho týmu. Spolu s jejich vývojovým oddělením doufám, že budeme součástí budoucnosti motoristického sportu této značky,“ pokračoval dále Kristoffersson. „Rallycross je perfektním produktem pro elektrifikaci a neexistuje lepší způsob, jak provádět vývojové práce, než přes motoristický sport“ uzavřel Tommy Kristoffersson.