Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bakkerud a Doran v MS s vozy Renault Megane R.S. RX

11.03.2020 | Autor: Petr Šulčík
Bakkerud a Doran v MS s vozy Renault Megane R.S. RX
Poté, co včera oznámil RX Cartel svůj odchod od týmu EKS a vozů Audi,přechází Andreas Bakkerud a Liam Doran k týmu GCK.

Norský jezdec a loňský vicemistr světa zůstává společně v týmu s Liamem Doranem. Monster Energy RX Cartel mění vozy audi za Renault Mégane R.S. RX týmu GCK Guerlaina Chicherita. 

"V první řadě jsem hrdý na to, že rok 2020 bude mou osmou sezónou v řadě v divizi Supercar.  Jsem velmi rád, že budu jezdit v týmu GCK  a pokračovat v příběhu Monster Energy RX Cartel. Dobře vím, jaký potenciál má toto auto a tento tým. Testoval jsem vůz po závodě v Kapském Městě a od té doby jsme v kontaktu s GCK. Je skvělé, že budeme konečně schopni spolupracovat. Navíc, když jsem naposledy řídil Renault, stal jsem se evropským šampionem, tak proč ne tentokrát,“ prohlásil Andreas Bakkerud.

Bakkerud však dobře ví - po nejtěsnější bitvě o titul v historii mistrovství světa v loňském roce, že rok 2020 nebude snazší. "Beru svůj úkol velmi vážně - vím, že jsem tady, abych vyhrál závody. Ale respektuji skutečnost, že konkurence neustále stoupá a nebude to snadné."

„Spojení s GCK bude skvělé. Jel jsem s renaultem v roce 2018, takže trochu vím, co mohu očekávat a už se těším za volant. V loňském roce jsem měl dost problémů s gripem vozu Audi S1. Nyní se vracím k něčemu, co vím, že funguje. Renault prošel dalším vývojem a podle toho vypadají i má očekávání," uvedl Liam Doran.