Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Hokejové utkání pro autokrosaře

10.01.2022 | Autor: Tisková zpráva
Historicky první hokejové utkání mezi jezdci, mechaniky a pořadateli z autokrosu a rallycrossu nakonec vyznělo jednoznačně pro autokrosaře.

Historicky první hokejové utkání mezi jezdci, mechaniky a pořadateli z autokrosu a rallycrossu se uskutečnilo v sobotu v Sedlčanech. Podtitulek přátelské utkání moc týmy nerespektovaly a předvedly hokej se vším všudy. Nechyběly hezké hokejové situace, nekompromisní zakončení s góly a dohrávání do těla, které končilo vyloučením hráče. První třetinu byl zápas víceméně vyrovnán, druhou a třetí třetinu potvrdili autokrosaři svou hokejovost a fyzickou zdatnost, přehráli tým rallycrossu a zaslouženě vyhráli 11:3. Věříme, že jsme se v tomto přátelském duchu neviděli naposled, a že budeme v této nové tradici moci pokračovat i v roce 2023.