Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Hansen vyhrál v Istanbulu

4.10.2015 | Autor: Petr Šulčík
Hansen vyhrál v Istanbulu
Timmy Hansen zvítězil v jedenáctém podniku MS v tureckém Istanbulu. Druhý skončil Andreas Bakkerud a třetí Johan Kristoffersson.

Úvod finále rozhodl jedenáctý podnik mistrovství světa v tureckém Istanbulu. Timmy Hansen odstartoval nejlépe a po průjezdu první zatáčkou se dostal na první místo před Andrease Bakkeruda. Na třetí místo se dostal Johan Kristoffersson, i díky kolizi Jeanneyho s Ekströmem. Dlouhé trvání neměla první letošní účast Antona Marklunda ve finálové jízdě. Bakkerud zajel hned ve druhém kole do joker lapu a snažil se získat čas na Hansena. Ten zvolil joker lap v posledním kole a své vedení dokázal udržet. Ve vedení šampionátu zůstává Petter Solberg o devatenáct bodů. Nor měl v Turecku v semifinále technické problémy a nepostoupil do finálové jízdy.

MS 2015 - Turecko

V kategorii RX Lites zvítězil Thomas Bryntesson, na kterého v závěrečném kole útočil Kevin Hansen. Třetí dojel při své premiéře Tom Onslow-Cole. Po startu finálové jízdy se do kolize zapletli Joachim Hvaal, Krzysztof Holowczyc a Kevin Eriksson

Přehled výsledků - Turecko - Istanbul 2015