Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Hansen Motorsport v GRC Europe 2019!

11.01.2019 | Autor: Petr Šulčík
Hansen Motorsport v GRC Europe 2019!
Bratři Hansenové pojedou v sezoně 2019 nový seriál Global Rallycross Europe, který začne na konci června ve francouzském Dreux.

Prvním známým přihlášeným do nově vzniklé série vedenou Maxem Pucherem GRC Europe je tým Hansen Motorsport, který v tomto seriálu nasadí Tiimyho a Kevina Hansena. "Jsem velmi rád, že jsem mohl vstoupit do tohoto nově vzniklého seriálu. Těším se na závody na klasických rallycrossových tratích a návratu k tradici rallycrossu. To je to, co náš sport nyní potřebuje," řekl Timmy Hansen. "Jsem ohromen tím, jakým způsobem se Max zasadil o vznik tohoto šampionátu. Pro Timmyho a Kevina je to velká výzva. Rallycross je sport kam patříme," dodal šéf týmu Kenneth Hansen. Rallycross.cz zjistil, že jeden z bratrů pojede v divizi GRC Supercar a druhý divizi GRC Titan.

MS 2018 - Portugalsko

"Hansen Motorsport je po tři desetiletí na vrcholu rallycrossu a získal mnoho úspěchů. Jednáme s mnoha dalšími zajímavými týmy a jezdci, ale je pro mě čest, že právě tým Kennetha Hansena se připojil k GRC Europe jako první," uvedl Max Pucher. Jestli bratrskou dvojici uvidím souběžně ve světovém nebo evropském šampionátu nebylo oznámeno. Sezona tohoto šampionátu začne 29. a 30. června ve francouzském Dreux.