Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Hansen jede dál...

5.09.2015 | Autor: Petr Šulčík
Hansen jede dál...
Timmy Hansen je po prvním dnu ve vedení devátého závodu MS ve francouzském Lohéacu.

Švédský jezdec Timmy Hansen vyhrál obě dvě dnešní rozjížďky a je ve vedení divize Super Car. Po startu té druhé ho sice předjel Petter Solberg, Hansen se před něj ovšem po průjezdu joker lapem dostal. Druhý je po prvním dni Petter Solberg (dvě druhá místa) a třetí Mattias Ekström, který skončil čtvrtý a třetí.

MS 2015 - Francie

MS 2015 - Francie

V divizi Super 1600 je na prvním místě Ulrik Linnemann, který první rozjížďku vyhrál a ve druhé skončil třetí. Druhé místo průběžného pořadí drží Timur Shigaboutdinov. Třetí je po prvním dnu Egor Sanin, vítěz druhé série rozjížděk. Přes střechu šel v úvodní rozjížďce Siim Saluri. Z českých jezdců je Pavel Vimmer na čtrnáctém místě, který mohl být spokojen především s druhou jízdou, kde skončil devátý. Nešťastný den za sebou má Ondřej Smetana. Po osmém místě v první rozjížďce, ve druhé následkem kolize se soupeřem po startu, narazil do svodidel. Nyní se v týmu LS racing usilovně pracuje. Vůz je hodně poničený a český reprezentant doufá, že bude moci zítra pokračovat.

MS 2015 - Francie

MS 2015 - Francie