Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

GCK v MS se čtyřmi vozy!

5.03.2019 | Autor: Petr Šulčík
GCK v MS se čtyřmi vozy!
Tým Guerlaina Chicherita nasadí v letošním mistrovství světa hned čtveřici aut. Šanci dostanou mladí jezdci Raymond a de Ridder.

Hned čtveřici jezdců nasadí v letošním ročníku mistrovství světa v rallycrossu francouzský tým GCKRX Guerlaina Chicherita. Vedle něj usedne do vozu Renault Mégane R.S. RX Anton Marklund. V dalších dvou vozech Renault Clio se kompletního šampionátu zúčastní Cyril Raymond a Guillaume de Ridder, kteří pojedou pod hlavičkou GCK Academy.

MS 2018 - Německo

"Sezona 2019 bude pro GCK velkým rokem. Po našem debutu v loňské sezoně jsme pokračovali v dalším vývoji vozu Renault Mégane R.S. RX. Nasazení hned čtveřice aut je dalším velkým krokem pro tým. Na vývoji auta se podílel také Anton a jsem velmi zvědav, co nám tato sezona přinese," řekl Guerlain Chicherit. "Od července loňského roku jsme s týmem v kontaktu. Po třech závodech, které jsem loni absolvoval, jsme dali dohromady seznam věcí, na kterých bylo třeba zapracovat. Pracovali jsme i na dalších týmových vozech Renault Clio R.S. RX. Pomohlo mi to poznat hodně lidí v týmu a nyní už se těším na start sezony," uvedl Anton Marklund.

MS 2018 - Belgie

V rámci programu GCK Academy se s vozem Renault Clio R.S. RX objeví na všech deseti závodech Cyril Raymond. "Chtěl bych se především stále zlepšovat v řízení těchto silných aut a být dobrým týmovým kolegou. Cílem je být v každém závodě na startu finále. Stát se jezdcem mistrovství světa je pro mě splnění snu," prohlásil francouzský jezdec Cyril Raymond. "Děkuji týmu GCK za tuto příležitost. Být vybrán jako jeden z dvojice mladých jezdců je pro mě pocta," dodal Guillaume De Ridder.