Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

EKS s tovární podporou Audi

18.01.2017 | Autor: Petr Šulčík
EKS s tovární podporou Audi
Tým Mattiase Ekströma dostane v nadcházející sezoně přímou tovární podporu od Audi Sport. Po loňských triumfech v hodnocení jezdců i týmů jde o logický krok.

Automobilka Audi dnes oznámila svoji podporu týmu EKS Mattiase Ekströma. Po zisku loňského titulu mistra světa mezi jezdci a také v týmovém hodnocení jde o logický krok německého výrobce.

Tým EKS, který stejně jako loni pojede ve všech dvanácti podnicích mistrovství světa, už v minulosti s Audi úzce spolupracoval. Nyní dojde mezi týmem a oddělením motorsportu Audi ještě k rozsáhlejší spolupráci. "Viděli jsme, že je dost náročné, aby EKS bojoval proti ostatním továrním týmům. Proto zintenzivníme náš závazek ve světovém rallycrossu,"  řekl ředitel Audi Sport Dieter Gass.

MS 2016 - Španělsko

"O tomto kroku sníme celou dobu. Vložili jsme spoustu prostředků a úsilí do minulých sezon. Bylo jasné, že udržet se na této úrovni bez podpory Audi je nemyslitelné. Proto jsem velmi rád, že se to povedlo," uvedl Mattias Ekström. S kolika vozy a v jaké jezdecké sestavě se tým EKS představí v sezoně 2017 se dozvíme v nejbližších týdnech.