Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Druhý závod Rallycross Cupu se blíží

4.06.2016 | Autor: Petr Šulčík
Druhý závod Rallycross Cupu se blíží
Druhý závod letošní sezony Rallycross Cupu je naplánován na sobotu 18. června, kdy se pojede v Sedlčanech.

V sobotu 18. června se na Sedlčanské kotlině představí druhý závod poháru Havoline Rallycross Cup pohár Chlazení Novák. Jedná se o velmi unikátní podnik, kde se na jednom závodišti v jeden den potkají republikoví závodníci s jezdci, kteří jsou v rallycrosse úplně noví. Tento seriál je svou kvalitou a pestrým jezdeckým obsazením unikátní, a ačkoliv je Rallycross Cup nováčkem mezi závody, získává rapidně na popularitě a startovní rošty se rychle zaplňují.

První závod letošního ročníku, který se uskutečnil v Sosnové, sice ukázal, kdo by tuto sezónu mohl mít navrch, ale každý závod je jiný. Podaří se vítězům obhájit pozice a nasbírat další body do celkového pořadí poháru?

Rallycross Cup 2016

Přijďte se podívat a vyberte si své jezdce, kterým budete fandit po zbytek letošní závodní sezóny. Anebo se jím sami staňte Vy! Pohár Rallycross Cup (Havoline, Chlazení Novák) je klubovým závodem, a proto není potřeba licence či homologovaný vůz, stačí odvaha, pár koní pod kapotou a smysl pro fair play. Více informací k těmto závodům naleznete na http://rallycrosscup.cz/.

Sedlčanská kotlina se těší na Vaši návštěvu.

Program závodu:

06:00 – 08:00 technická a administrativní přejímka
07:30 – 08:30 volný trénink
08:45 – 09:00 rozprava s jezdci
09:00 – 11:00 1. rozjížďky
11:00 – 13:00 2. rozjížďky
13:00 – 15:00 3. rozjížďky
15:00 semifinálové a finálové jízdy