Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Do Sedlčan na trochu rallycrossu, rally a hodně adrenalinu

29.07.2010 | Autor: Petr Šulčík
Do Sedlčan na trochu rallycrossu, rally a hodně adrenalinu
Již jen dva dny a český fanoušek rallycrossu i rally si opět přijde na své. Letos podruhé a naposledy zavítá kolotoč závodů do nádherného přírodního amfiteátru Sedlčanské kotliny...

Již jen dva dny a český fanoušek rallycrossu i rally si opět přijde na své. Letos podruhé a naposledy zavítá kolotoč závodů do nádherného přírodního amfiteátru Sedlčanské kotliny. Závod bude započítáván krom MMČR i do ZSE. Krom českých matadorů - Zeman, Výborný, Kalný, Bílek, Častoral či Hurt, se tedy objeví i sousední „střelci“ Höller, Ramler nebo Harsányi.

MMČR - Sosnová

"Souboj titánů"

Společnost ARTSportFORD, která od letošního roku provozuje Fiesta cup v rally, nám připravila na víkend další závodní přídavek. Budiž jim přiznán velký obdiv za tento počin. V Sedlčanech se díky této společnosti představí jezdci Karel Trojan, Emil Triner, Jan Šlehofer, Petr Brynda, Jan Černý a Jaromír Tarabus. Piloti rally se utkají v nelítostném souboji v rámci divize 1A. Cupové Fiesty mají objem motoru pouhých 1300 ccm, budou však všechny stejné, což pro každého závodníka znamená „stejné šance“. Neváhejte tedy a zavítejte do Sedlčan i na tento „Souboj titánů“, jak jej organizátor a zároveň jezdec Jiří Galuška nazval.


ME 2009 - Maďarsko (H) - Nyirád

Kartcross

Roman Kalvoda je člověk, který si dle našeho názoru zaslouží řád „zlaté ojnice“. Do Česka nám přinesl závodní speciály s nádherným zvukovým projevem, dokonalou ovladatelností, minimální poruchovostí a doslova pekelnou rychlostí. Uhádli jste, řeč je o kartcrossu. Motokárové závodění v terénu, Mascon Cup, zde bude mít další, již sedmé, dostaveníčko!

MMČR 2010 - Sedlčany

 

Soutěž s Viakom-racing.cz

Jako samozřejmost poté můžete brát i diváckou soutěž o pět PC her Colin McRae Rally Dirt2, které do soutěže věnovala společnost Viakom-racing.cz.

Viakom-racing

„Ráca is alone“

Na závěr článku dovolte, abych Vám s bolestí v srdci oznámil velice smutnou zprávu. Po dlouhé a intenzivní spolupráci, se můj kolega Máca rozhodl, že na nějakou dobu opustí prach, který znamená svět. Vzhledem k tomuto faktu, tak tuto neděli, nebude v Sedlčanech na rallycrossu spíkrovské duo Ráca&Máca.