Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Challenge se vrací do Maďarska

23.06.2016 | Autor: Petr Šulčík
Challenge se vrací do Maďarska
Po roční pauze se seriál Rallycross Challenge Europe vrací do Nyirádu. V Maďarsku bude pokračovat také zónový šampionát a republikové mistrovství.

Seriál Rallycross Challenge Europe má na programu druhý letošní závod. Po startu v italské Maggioře je na řadě maďarský Nyirád. Závod je součástí zónového šampionátu a zařazen je i do Mezinárodního mistrovství Česka. V divizi SuperCars nechybí maďarská a rakouská špička doplněná o jezdce startující v kompletním seriálu RCE. Mezi deseti přihlášenými jezdci v divizi Super1600 jsou Josef Šusta a Marcel Suchý, kteří budou chtít navázat na výsledky z Itálie. Nováčkem ve startovním poli bude mladý Fin Sami - Matti Trogen. Dalšími českými zástupci jsou v divizi SuperTouringCars do dvou litrů Roman Častoral a Ondřej Havlík. Favoritem této divize nad dva litry je Steve Volders. Závodit se v Nyirádu začíná od sobotního dopoledne, finále je na programu v neděli odpoledne.

Seznam přihlášených jezdců - RCE 2016 - Maďarsko (Nyirád)

RCE 2016 - Itálie

Dočkáme se v Maďarsku lepšího počasí než v Itálii?