Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

České mistrovství skončí ve Fuglau!

21.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
České mistrovství skončí ve Fuglau!
Zavěrečný podnik Mezinárodního mistrovství ČR a České trofeje historických vozidel 2018 je na programu v neděli v rakouském Fuglau.

Poslední letošní závod českého šampionátu, který se pojede společně s rakouským ve Fuglau nedaleko Hornu se může pyšnit zajímavým seznamem přihlášených. V nejsilnější divizi SuperCars poměří své síly především Alois Höller s bývalým jezdcem formule 1 Alexem Wurzem, který startoval o uplynulém víkendu v rámci mistrovství světa v Lotyšsku. Přihlášení jsou také tři čeští závodníci Luboš Čížek, Lukáš Marek a Miroslav Neumann. V divizi Super1600 dojde opět na souboj Jana Ratajského s Tomáše Krejčíkem. Početné zastoupení mají i ostatní divize. V Rakousku odjedou svůj poslední závod také dvě divize České trofeje historických vozidel. Závodit se v Rakousku bude jen v neděli a vzhledem k velkému počtu startujících se kvalifikace pojedou jen na tři kola.

Seznam přihlášených jezdců - MMČR 2018 - Fuglau (A)

Časový harmonogram: 

Neděle: 23.9. 2018

07:00 Volný trénink
10:45 Kvalifikace 1
          Kvalifikace 2
          Kvalifikace 3
16:15 Semifinále a finále