Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Čas na RX ‘n’ Roll

17.04.2014 | Autor: Petr Šulčík
Čas na RX ‘n’ Roll
Švédský jezdec Mattias Ekström buduje nový rallycrossový tým.

Mattias Ekström by se se svým novým týmem rád ukázal už během letošní sezony."Vyrůstal jsem v rallycrossovém paddocku. Poté jsem se více jak dvacet let účastnil závodů v různých sériích po celém světě. Nyní přichází ten správný čas na vybudování svého vlastního rallycrossového týmu: EKS. Ve dvanácti letech jsem jezdil motokáry ve Švédsku. Na zdi garáže jsem měl napsané jedno heslo. -Nikdy nebudeš nejlepší, pokud půjdeš ve stopách ostatních- Této věty jsem se pak držel celou svoji kariéru."

ME 2013 - Švédsko

"Tým EKS zdobí vášeň, nadšení a zábava. Samozřejmě nesmí chybět profesionalismus a poctivá příprava. Závod začíná daleko dříve než  zhasnou červená světla, úspěch dokáže stmelit celý tým. Náš tým bude mít sídlo ve Stockholmu. Heslem týmu je -Go hard or go home- (bojuj tvrdě nebo jeď domů pozn.). Strávil jsem část osmdesátých a devadesátých let v rallycrossovém paddocku po boku mého otce Bengta, který dlouhou dobu závodil v rallycrossu. Závodění mám v genech. Ve svém týmu chci využít dvacetileté zkušenosti z DTM, STCC, Nascar, V8 Supercars, Le Mans a WRC. "

"Budeme tvrdě pracovat a pokud vše půjde tak jak má, rádi bychom se s novým týmem ukázali už této sezoně. Vše do sebe musí správně zapadat. Uvidíme se na rallycrosových tratích!"

S přáním všeho nejlepšího

Mattias Ekström, jezdec a zakladatel EKS