Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bakkerudovo argentinské vítězství

27.11.2016 | Autor: Petr Šulčík
Bakkerudovo argentinské vítězství
Vítězem posledního závodu světového šampionátu v Argentině se stal Andreas Bakkerud. Druhý skončil Johan Kristoffersson, který získal titul vicemistra.

Vítězem posledního závodu mistrovství světa 2016 se v argentinském Rosariu stal Andreas Bakkerud. Boj o titul vicemistra zvládl nejlépe Johan Kristoffersson, který skončil na druhém místě. Bakkerud si třetím vítězstvím v sezoně zajistil konečné třetí místo v šampionátu. Petter Solberg, který suverénně vyhrál všechny čtyři argentinské kvalifikace skončil po několika soubojích v první zatáčce prvního semifinále a následných technických problémech pátý a do finále nepostoupil. Propadl se tak ze druhého místa na konečné čtvrté. Značkový titul získal v Argentině tým EKS, Toomas Heikkinen uzavřel sezonu na pódiu. Čtvrtý dojel při první finálové účasti Timo Scheider, pátý Mattias Ekström a šestý vítěz loňského závodu Robin Larsson.

Přehled výsledků - MS 2016 - Argentina (Rosario)

MS 2016 - Argentina

MS 2016 - Argentina