Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Alexander Wurz po testu fiesty

6.12.2016 | Autor: Petr Šulčík
Alexander Wurz po testu fiesty
Rakouský závodník a bývalý jezdec seriálu formule 1 si vyzkoušel vůz Ford Fiesta Supercar týmu World RX Austria.

Alexander Wurz, dvojnásobný vítěz závodu 24 hodin Le Mans a bývalý jezdec formule 1 si v rakouském Greinbachu vyzkoušel vůz Ford Fiesta Supercar týmu World RX Austria. V úvahu připadá několik jeho startů v sezoně 2017. Wurz by tak navázal na kariéru svého otce, který se stal trojnásobným evropským šamponem v rallycrossu v sedmdesátých a osmdesátých letech. "Je to fantastické řídit toto auto. Po několika kolech jsem zjistil, jak snadno se ovládá pomocí výkonu a jak se chová v zatáčkách. Rád bych v příští sezoně absolvoval několik závodů. Všechno bude záležet na mém programu, který bude znám v nejbližších týdnech," uvedl Alexander Wurz, kteráý jezdil ve voze s označením MJP RXS 01 určeným pro příští sezonu.

Test - Alexander Wurz

Majitel týmu Max Pucher k tomu dodal: "Alex odvedl výbornou práci. Bylo by skvělé kdyby v následující sezoně odjel jeden nebo dva závody. Náš program v následující sezoně bude záviset na tom, jak se vyjádří naši partneři. Všechno je otázkou následujících týdnů, kdy oznámíme sestavu pro sezonu 2017. S tou loňskou jsem velmi spokojen."

Test - Alexander Wurz

foto: World RX Austria