Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bakkerud o současném stavu MS

15.01.2019 | Autor: Petr Šulčík
Bakkerud o současném stavu MS
Norský jezdec Andreas Bakkerud s novým rokem začal opět s natáčením svých videí. V prvním díle se zamýšlí nad odchodem hvězdných jezdců z MS.

Norský jezdec Andreas Bakkerud, který obsadil třetí místo v uplynulém ročníku mistrovství světa, je po roce opět donucen hledat nebo tvořit nový tým, aby se mohl zúčastnit nové sezony. Nor je i velmi aktivní na sociálních sítích a v novém roce začal tvořit nové epizody svých videí, prostřednictvím kterých komunikuje s fanoušky. V prvním díle se zamýšlí nad odchodem největších hvězd ze šampionátu a rozhodně  si nemyslí, že by to pro šampionát mělo znamenat jeho konec. Spíše naopak. Je to šance pro další mladé závodníky a nové jezdce. Pozitivně se o budoucnosti šampionátu vyjádřil i Andrew Coley, komentátor a hlas světového rallycrossu. "Šampionát opustila řada hvězdných jezdců, ale je tu šance pro další stát se mistrem světa. Podobnou situaci jsme mohli sledovat i v mistrovství světa v rally, kde Volkswagen také dominoval a náhle šampionát opustil. Rád bych aby se jednou Johan Kristoffersson vrátil, protože bych ho chtěl porazit. Přesvědčen jsem i o návratu Sebastiena Loeba, i když to možná nebude v této sezoně. Petter Solberg je zase největší hvězdou norského motorsportu," říká ve videu Andreas Bakkerud. I on tvrdě pracuje, aby mohl stát na startu letošního šampionátu. Více toho ovšem zatím neprozradil. Snad se dočkáme v některém z dalších dílů.

Racing Talk - Andreas Bakkerud - episode 1 (v anglickém jazyce)