Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Zónové pokračování v Rakousku

24.08.2018 | Autor: Petr Šulčík
Zónové pokračování v Rakousku
Deváté pokračování má o víkendu na programu mistrovství Zóny střední Evropy, které pokračuje v rakouském Greinbachu. O body se pojede i do českého šampionátu.

Devátý závod mistrovství Zóny střední Evropy se po Sedlčanech uskuteční v rakouském Greinbachu. Závod je kromě rakouského, slovenského a maďarského šampionátu započítávám i do českého mistrovství. Silně obsazená je nejsilnější divize SuperCars, kde k největším favoritům bude patřit stabilní účastník mistrovství Evropy Tamás Karai. Přihlášeni jsou také dva čeští zástupci Lukáš Marek a Lukáš Červený. Další dva čeští jezdci budou bojovat v divizi Super1600. S vozy Škoda Fabia pojedou Tomáš Krejčík a Jan Ratajský. 

ZSE 2018 - Česko II.

I v dalších divizích budou k nejrychlejším patřit Češi. V divizi SuperTouringCars do dvou litrů to budou Roman Častoral, Martin Šindelek, Tomáš Michal nebo Tomáš Buda, ve stejné divizi do šestnácti set kubíků je přihlášen Martin Lorenz. Trojice Tomáš Mičík, Aleš Kubík a Jiří Galuška pak odstartuje v této divizi nad dva litry. Pětice Ondřej Šenk, Aleš Vovsík, Marek Honzík, Libor Teješ a a Jan Kubík se porovná s rakouskou konkurenci v divizi National1600.

Seznam přihlášených jezdců - ZSE 2018 - Rakousko (Greinbach)

Časový harmonogram:

Sobota 25.8. 2018

10:00 1. volný trénink
13:00 2. volný trénink
15:00 Kvalifikace 1
17:00 Kvalifikace 2

Neděle 26.8. 2018

09:30 Kvalifikace 3
13:00 Semifinále a finále