Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Závod legend - Sedlčany 2013

8.12.2012 | Autor: Petr Šulčík
Závod legend - Sedlčany 2013
Rallycrossové legendy plánují v příštím roce setkání v Sedlčanech.

V roce 2013 uplyne čtyřicet let od prvního rallycrossového závodu na našem území, kdy se jelo v Mladé Boleslavi. Rallycross se poté rozšířil na další místa republiky a již jen pamětníci si vzpomenou na závody ve Zlonicích, Hříškově, Římově nebo Borovanech. Rallycrossový činovník Jiří Kadlec by rád přivítal všechny jezdce, kteří kdy měli nějaké dočinění s tímto sportem, na závodu legend v Sedlčanech. Bližší informace k tomuto setkání budou známy začátkem roku 2013.

"Bývalí jezdci motokrosu, rally, závodů do vrchu a jiných motoristických disciplín se scházejí na různých místech republiky, aby oprášili své závodní stroje. I proto jsem se rozhodl,  pokud se mi podaří domluvit se s pořadateli ze Sedlčanské kotliny a sehnat finanční podporu,  uspořádat tento závod," řekl organizátor akce Jiří Kadlec.

Zlonice 1988

Všichni, kdo by jste měli o účast zájem nebo můžete nějakým způsobem pomoci, neváhejte kontaktovat Jiřího Kadlece na e-mailové adrese:            

                                         kadlecjirka@seznam.cz