Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Zaprášená sobota na Slovensku

30.03.2019 | Autor: Petr Šulčík
Zaprášená sobota na Slovensku
První den úvodního závodu mistrovství Zóny střední Evropy 2019 a republikového šampionátu jezdcům hodně komplikuje velmi prašná trať.

První den závodu na Slovakiaringu hodně komplikovala velice prašná trať. V divizi Supercar vede po první kvalifikační jízdě Maďar Tamás Karai před Aloisem Höllerem a Csabou Spitzmüllerem. Aleš Fučík je čtvrtý. V divizi Super1600 byl nejrychlejší další maďarský jezdec Zsolt Szíjj před Tomášem Krejčíkem a Lukácsem Kornelem. Kvůli problému s poloosou neodjel jeden trénink a neodstartoval do první rozjížďky Josef Šusta. V SuperTouringCars +2000 se vedení ujal Karl Schadenhofer, v SuperTouringCars -2000 zvítězil v jediné dnešní kvalifikaci Roman Častoral. Ve stejné divizi do šestnácti set byl nejrychlejší Maďar Lehel Laczkó. Divize National1600 odjela dvě kvalifikace a obě vyhrál Marek Honzík. Závod pokračuje zbytkem druhé kvalifikace hned zítra ráno.

ZSE 2019 - Slovensko

ZSE 2019 - Slovensko

ZSE 2019 - Slovensko