Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

X Games přivítá rallycrossovou špičku

18.07.2010 | Autor: Petr Šulčík
X Games přivítá rallycrossovou špičku
V České republice se vydáme do Sedlčanské kotliny, v Los Angeles na šestnácté pokračování X Games...

V České republice se vydáme do Sedlčanské kotliny, v Los Angeles na šestnácté pokračování X Games. Bude záležet na tom, na kterém kontinentu zrovna budete. Pokud se tedy vydáte na dovolenou do USA, věřte, že můžete svoji polovičku poslat na nákupy či k moři a sám se kochat pořádným adrenalinem. 31.7 - 1.8.2010 se totiž dva zástupci rallycrossové obce, Sverre Isachsen a Andréas Eriksson, vydají na dalekou cestu, aby představili "amíkům" co to je rallycross a jak se mají jezdit pořádné závody.

Američané jsou známí tím, že se chodí bavit na každý sport a nejinak tomu je i v případě X Games. Aby také ne... Pořadatelé jim vždy připraví bohatý doprovodný program, spousty atrakcí a hlavně dokáží fanouškům prodat závodící "hvězdy". Američané totiž pochopili, že lidé se musejí nejdříve bavit a poté až ocenit o 0,000001 vteřiny rychlejší kolo svého oblíbeného jezdce. A co že to vlastně je X Games? Tento závod by se dal shrnout do jednoho slova a to "show"! Pořadatelé dali dohromady směsici disciplín, které lidi opravdu baví a které mají jedno společné - maximum adrenalinu! Skateboarding, BMX, motocross, rally...

Možná někdo z Vás již zaregistroval, že je v rallycrossu snaha o povýšení evropské soutěže na Mistrovství Světa. Největší kroky v tomto směru podniká právě Andréas Eriksson, který se těchto her nebude účastnit poprvé, jako tomu bude v případě Sverra Isachsena.

Oficiální stránky X Games