Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Využijte předprodeje vstupenek na Setkání mistrů

4.11.2016 | Autor: Petr Šulčík
Využijte předprodeje vstupenek na Setkání mistrů
Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové 20. listopadu se nezadržitelně blíží a hvězdy světové rally lákají diváky k návštěvě.

Už jen necelé tři týdny zbývají do Global Assistance Setkání mistrů, které se odehraje na Autodromu v Sosnové u České Lípy v neděli 20. listopadu 2016. Vzhledem k účasti zahraničních hvězd světového rallysportu, kterými jsou Marcus Grönholm a Markku Alén, pořadatelé registrují zvýšený zájem o vstupenky na tuto akci. Pro diváky, kteří si zakoupí vstupenku na Global Assisatnce Setkání mistrů v předprodeji, tedy do pondělí 14. listopadu je připravena výhoda, kterou bude parkování v bezprostřední blízkosti závodní dráhy na parkovišti „B“ zdarma. Ceny vstupného a další informace o organizaci vstupu najdete na stránkách www.autodrom.cz v sekci Setkání mistrů a vstupenky můžete v předprodeji objednávat na predprodej@autodrom.cz

Setkání mistrů 2015 - Sosnová

Připomeňme, že během Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové se představí česká špička motoristického sportu v čele s Václavem Pechem jun. za volantem Porsche 911 GT3, rallycrossaře bude reprezentovat například Roman Častoral s Opelem Astra GSI, a autokrosaře například nestor českého autokrosu Jaroslav Hošek se Superbuggy. Tím hlavním lákadlem pro většinu fanoušků jistě bude dvojnásobný mistr světa v rally, Fin Marcus Grönholm, který se představí za volantem vozu WRC stejného typu, s nímž závodil na rychlostních zkouškách mistrovství světa v rally. Druhým hostem z Finska bude legendární soutěžní jezdec, který zažil éru skupiny „B“, Markku Alén. Ten stejně jako v loňském roce usedne do speciálu Škoda Fabia WRC. Během hlavního programu v neděli 20. listopadu se můžete těšit na mnoho dalších skvělých závodníků s moderními speciály rally, rallycrossu či autokrosu, ale i na historické soutěžní vozy, včetně legendárních vozů skupiny „B“. Nedělní program ozdobí svou show také třeba nejlepší čeští drifteři a jedinečnou příležitost ulovit podpis světových hvězd budete mít při divácky oblíbené autogramiádě. Program XV. Global Assistance Setkání mistrů v neděli 20. listopadu začíná v 9:00 měřenými tréninky. Po celý den bude na trati autodromu probíhat kvalifikace k postupu do finále, které se odehraje před 16 hodinou. Po celou neděli nebude chybět množství doprovodných a exhibičních programů na trati Autodromu.

Hlavní program XV. Global Assistance Setkání mistrů proběhne v neděli 20. listopadu 2016 v Sosnové u České Lípy, ale autodrom bude možné navštívit už v sobotu 19. listopadu, kdy zde celý den budou probíhat volné jízdy účastníků Setkání. Sledujte www.autodrom.cz a facebook Autodromu Sosnová, kde se dozvíte další informace o akci.

text: Petr Eliáš