Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vrátí se příští rok "Challenge"?

8.09.2017 | Autor: Petr Šulčík
Vrátí se příští rok "Challenge"?
Organizátoři seriálu Rallycross Challenge Europe slibují příští rok návrat na scénu. Začít chtějí už letos na podzim.

Organizátoři seriálu Rallycross Challenge Europe, který měl v době svého vzniku být jakousi alternativou a levnější verzí mistrovství Evropy, hlásí návrat na rallycrossovou scénu. Už na podzim se v rámci závodu francouzského mistrovství v Essay pojede závod "Rallycross of Champions" (termín 21. a 22. října 2017). Zváni jsou všichni jezdci napříč Evropou v divizích SuperCars, Super1600 a SuperTouringCars. Startovné činí 100 EUR i s možností jeden před nebo po závodě celý den testovat. Závodit může každý s národní licencí, pneumatiky nepodléhají žádné restrikci. Uzávěrka přihlášek je 14. října 2017.

RCE 2016 - Itálie

Připomeňme si, že seriál Rallycross Challenge Europe se konal od roku 2013 až do sezony 2016. Pro letošní sezonu organizátoři od jeho pořádání upustili. Mezi vítěze tohoto šampionátu se zapsali také čeští jezdci. Stanislav Šusta zvítězil v divizi Super1600 hned v úvodním ročníku, loni jej napodobil jeho bratr Josef. V roce 2015 a 2016 triumfoval v divizi SuperTouringCars do dvou litrů Roman Častoral. Podaří se organizátorům vrátit tento seriál na rallycrossové tratě?

Zvláštní ustanovení (Angličtina) - Rallycross of Champions 2017 - Essay (F)