Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Volkswageny v čele

13.05.2017 | Autor: Petr Šulčík
Volkswageny v čele
Jezdci Volkswagenu Johan Kristoffersson a Petter Solberg jsou ve vedení čtvrtého závodu mistrovství světa v belgickém Mettetu.

Jezdci týmu Volkswagen PSRX Sweden Petter Solberg a Johan Kristoffersson si rozdělili vítězství v jednotlivých kvalifikacích sobotního dne čtvrtého závodu mistrovství světa v belgickém Mettetu. Vede Kristoffersson před Solbergem, třetí je po sobotě Sebastien Loeb. V nejrychlejší pětici je čtvrtý Kevin Eriksson před Kenem Blockem. Poslední jízda dne se neobešla bez kolize v první zatáčce, horším časem to odnesli Timmy Hansen a Mattias Ekström, kteří jsou po úvodu na sedmém a osmém místě. 

MS 2017 - Belgie

Jezdci evropského šampionátu dnes měli na programu tři kvalifikace. V divizi Super1600 půjde zítra do semifinále z prvního místa Artis Baumanis, který kvalifikaci vyhrál před Kasparsem Navickasem a Jusii - Petteri Leppihalmem. Z českých jezdců se nejlépe vedl osmý Ondřej Smetana, do semifinále se probojoval jedenáctý Josef Šusta (poslední kvalifikaci dojel z ulomeným kolem) a dvanáctý Václav Veverka. Nedařilo se Zdeňku Kučerovi (celkově (19. místo) a ani Pavlu Vimmerovi (20. místo), který poslední jízdu nedokončil. V  divizi Touringcar si první místo vyjel Ben - Philip Gundersen, v RX2 vyhrál obě odjeté kvalifikace Simon Olofsson.

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie

MS 2017 - Belgie