Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Vánoční dárek od rallycross.cz – ERC PhotoBook 2010

19.12.2010 | Autor: Petr Šulčík
Vánoční dárek od rallycross.cz – ERC PhotoBook 2010
Máme už jen čtyři dny do Štědrého dne a tak jsme se i my rozhodli něco rallycrossu nadělit pod stromeček.

 

Máme už jen čtyři dny do Štědrého dne a tak jsme se i my rozhodli něco rallycrossu nadělit pod stromeček. Celý rok jsme se pohybovali na evropských tratích s fotoaparátem v ruce, z čehož vzniklo nemalé množství fotografií. Z celkového počtu dvaceti tisíc snímků jsme pro Vás připravili výběr toho nejlepšího, co se nám podařilo „vycvaknout“.

Výsledkem je, že ERCBook 2008 má na cestě brášku, a to ERC PhotoBook 2010. Kniha nebude obsahovat texty, jako tomu bylo v prvotině z roku 2008, ale pouze fotografie s popisky na 160ti stranách. Formát knihy jsme zvolili 33x28cm a šitou vazbu. Vzhledem k tomu, že se má jednat o fotoknihu, volili jsme k tomu adekvátní papír, který je opravdu „prémiový“.

Data knihy

formát: 33x28 cm
počet stran: 160
papír: Premium 180 g
vazba: šitá
autor: Tomáš Racek
náklad: limitovaná edice max. 10ks

Jelikož se bude jednat o kusovou výrobu, bude tomu bohužel odpovídat i cena, která je 117 amerických dolarů + poštovné (cca 6-9 dolarů).

Uvědomujeme si, že se jedná opravdu o nákladnou záležitost, proto jsme se rozhodli pro limitovanou edici. Objednávku na výrobu knih budeme zasílat až po novém roce a pokud se sejde více jak 10 objednaných kusů, bude na výrobu 10% sleva, tzn. kniha pak vyjde na 105,3 dolarů + poštovné.

Případné objednávky prosím posílejte na mail info@rallycross.cz. Prosím počítejte, že bude nutná záloha cca 50% ceny.

Zde malá ukázka z budoucí knihy:

ERC PhotoBook 2010

ERC PhotoBook 2010

ERC PhotoBook 2010

ERC PhotoBook 2010