Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Sedlčanech pokračuje Rallycross Cup!

9.08.2018 | Autor: Petr Šulčík
V Sedlčanech pokračuje Rallycross Cup!
Už tuto sobotu je v Sedlčanech na programu další závod Rallycros Cupu 2018. Poprvé se pojede v obráceném směru.

Sedlčanská kotlina bude v sobotu 11.8. 2018 hostit další závod série klubových závodů v rallycrossu. V celkem deseti vypsaných divizích bude o ty nejvyšší příčky bojovat přes sedmdesát závodníků z celé republiky. Vedle vozů historických divizí, kde se představí legenda rallycrossu Jan Macháček, se bude bojovat v eNkových třídách rozdělených podle objemu motoru do 1400, 1600 a nad 1600 ccm, v nichž má ve všech třídách zastoupení závodnická rodina slavného Jaroslava Rajchmana. Oko diváka si pak přijde na své při jízdách kategorií speciál, opět dělených podle objemu motoru, kde se představí jezdci s krásnou, silnou závodní technikou. Trať v Sedlčanské kotlině se tentokrát pojede obráceně v protisměru.

Rallycross Cup má v sedlčanské kotlině tuto sobotu opět co nabídnout a nejen milovníci motorsportu by si tento zážitek neměli nechat ujít.

Časový harmonogram:

Rallycross Cup 2018 - Sedlčany II.

Rallycross Cup 2018 - Sedlčany II.