Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Norsku triumfoval Kristoffersson

11.06.2017 | Autor: Petr Šulčík
V Norsku triumfoval Kristoffersson
Švédský jezdec Johan Kristoffersson se stal vítězem šestého závodu mistrovství světa v Norsku. Druhý skončil Bakkerud a třetí Loeb.

Vítězstvím Johana Kristofferssona skončil šestý závod mistrovství světa v norském Hellu. Finálovou jízdu vyhrál před Andreasem Bakkerudem a Sebastienem Loebem a upevnil si vedoucí postavení v šampionátu. Jeho pronásledovatel Mattias Ekström skončil čtvrtý. Páté místo obsadil v Norsku Timmy Hansen, který měl ve třetí kvalifikaci havárii a mechanici měli hodně práce s tím dát vůz Peugeot 208 WRX dohromady pro čtvrtou jízdu. Finálovou šestici uzavřel Timur Timerzyanov. V evropském hodnocení divize Supercar se z vítězství radoval Robin Larson, který zamířil hned v prvním kole do joker lapu a tato taktika slavila úspěch. Druhý skončil Tamas - Pál Kiss před Antonem Marklundem.

MS 2017 - Norsko

V mistrovství Evropy divize Touringcar vyhrál závod Lars Oivind Enerberg, který je také v průběžném vedení tohoto šampionátu. Kategorii RX2 opět ovládl francouzský jezdec Cyril Raymond.

Přehled výsledků - MS 2017 - Norsko (Hell)

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko

MS 2017 - Norsko