Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

V Německu vede Kristoffersson

13.10.2018 | Autor: Petr Šulčík
V Německu vede Kristoffersson
Švédský jezdec Johan Kristoffersson se ujal vedení po úvodních dvou kvalifikačních jízdách jedenáctého podniku MS v německém Buxtehude.

Už jistý mistr světa Johan Kristoffersson se vítězstvím ve druhé kvalifikaci posunul do vedení jedenáctého závodu mistrovství světa v německém Buxtehude. První kvalifikační jízdu zvládl nejlépe Petter Solberg, který je po prvním dnu na druhém místě. Třetí je Andreas Bakkerud před Kevinem Hansenem a Mattiasem Ekströmem. Jízdu všem závodníkům komplikuje nepříjemný prach. Jezdci jedoucí na prvních místech mají značnou výhodu.

MS 2018 - Německo

Vůbec se nedaří českým jezdcům v závěrečném závodu mistrovství Evropy divize Super 1600. Po prvním dnu vede Rokas Baciuška a směřuje za mistrovským titulem. Druhý je Aydar Nuriev a třetí Timur Shigaboutdinov, který startuje s vozem Škoda Fabia. Už po tréninku museli měnit motor v týmu Josefa Šusty, který je na tom zatím z českých jezdců nejlépe na jedenáctém místě. Pavel Vimmer první kvalifikaci nedokončil a po druhé je patnáctý. Ondřej Smetana nedojel druhou jízdu a je na osmnáctém místě před Marcelem Suchým, který po problému s poloosou v první kvalifikaci nedokončil ani druhou.

MS 2018 - Německo

MS 2018 - Německo

MS 2018 - Německo

MS 2018 - Německo