Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Úvod v režii Solberga

23.05.2015 | Autor: Petr Šulčík
Úvod v režii Solberga
Norský jezdec Petter Soberg zvítězil v obou rozjížďkách divize Super Car. V divizi Touring Car vede Jan Gabrielsen, v RX Lites je na prvním místě Thomas Bryntesson.

Petter Solberg zvítězil v prvních dvou rozjížďkách čtvrtého podniku mistrovství světa a Evropy v anglickém Lydden Hillu. Na druhém místě průběžného pořadí divize Super Car je po dvou druhých místech Johan Kristoffersson. Třetí místo patří Mattiasi Ekströmovi, který zaznamenal třetí a sedmý čas. "Nevěřil jsem, že dokážu vyhrát i druhou jízdu, ale tým mi pomohl zvolit správně joker lap a nakonec to vyšlo," uvedl Petter Solberg.

MS 2015 - Anglie

V divizi Touring Car se vedení ujal po dvou prvních a druhém místě Jan Gabrielsen před Andersem Bratenem, který vyhrál třetí rozjížďku a Fredrikem Salstenem. V kategorii RX Lites vede po třech rozjížďkách Thomas Bryntesson na druhém místě jsou Kevin Hansen a Kevin Eriksson.

MS 2015 - Anglie

foto: OMSE