Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Úvod nejlépe zvládl Hansen

19.09.2015 | Autor: Petr Šulčík
Úvod nejlépe zvládl Hansen
Timmy Hansen vede po dvou rozjížďkách desátý podnik MS ve Španělsku.

Švédský jezdec Timmy Hansen zvládl nejlépe úvodní den desátého podniku mistrovství světa, který se jede ve španělské Barceloně. Úvodní rozjížďku divize Super Car vyhrál, následně skončil šestý a na čele průběžného pořadí má tříbodový náskok na druhého Mattiase Ekströma. Ten zajel čtvrtý a druhý čas. Vítězství ve druhé sérii rozjížděk posunulo na třetí místo úřadujícího mistra světa Pettera Solberga, který skončil v rozjížďce až desátý. Stejně bodů má i čtvrtý Johan Kristoffersson. Hansen obdržel ve druhé rozjížďce penalizaci pěti vteřin za nedodržení tratě. V rámci mistrovství Evropy této divize vede Tommy Rustad před Joni-Pekkou Rajalou a Tamásem Karaiem.

MS 2015 - Španělsko

MS 2015 - Španělsko

V divizi Super 1600 je po prvním dnu na čele Andréa Dubourg před Krisztianem Szabóem a Janisem Baumanisem. Francouzský jezdec dvě rozjížďky vyhrál a jednou byl druhý. Pavel Vimmer se v průběhu dne zlepšoval a třetí rozjížďku dokončil v devátém čase. Stejně je na tom v průběžném pořadí. Ondřej Smetana třetí jízdu po problému s poloosou nedokončil a celkově je dvanáctý. V RX Lites vede po dvou vítězstvích a jednom druhém místě Thomas Bryntesson před Kevinem Erikssonem a Cyrilem Raymondem.

MS 2015 - Španělsko

MS 2015 - Španělsko

MS 2015 - Španělsko

foto: Johny Loix