Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Týmová spojení pro sezónu 2012

21.02.2012 | Autor: Petr Šulčík
Týmová spojení pro sezónu 2012
Sezóna 2012 slibuje nejen pár nových přírůstků do vozového parku, ale také několik zajímavých týmových spojení.

Sezóna 2012 slibuje nejen pár nových přírůstků do vozového parku, ale také několik zajímavých týmových spojení.

Jedním z nich je nové složení Motorsportu Kennetha Hansena pro SuperCars. Kenneth prodloužil svou spolupráci s Ruským jezdcem Timurem Timerzyanovem (24) a pod jeho křídla dále přišel Nor Alexander Hvaal (19). Timur bude své startovní číslo 3 vozit na novém Citroënu DS3, který v sezóně 2011 testoval sám Kenneth a Alexander bude jezdit s Citroënem C4. Brit Liam Doran v týmu Kennetha Hansena pro sezónu 2012 není. 

 

Svůj tým rozšiřuje také Jussi Pinomäki. Se Set Promotion zůstává Nor Andreas Bakkerud (20), který bude obhajovat titul v Super1600 s Renaultem Twingo Mk2. Druhým jezdcem bude Fin Jussi-Petteri Leppihalme (19), který dostane Bakkerudovo mistrovské Clio Mk2 ze sezóny 2011. A třetí pro kategorii Super1600 se k týmu připojil Rus Timur Shigabutdinov (29) s dalším Renaultem Clio. Do nově vznikající divize (JRX) se Pinomäkimu upsali Finský kartingový jezdec Teemu Suninen (17) a Rus Marat Knazev (15). 

 

Další zajímavé spojení je určitě Scott-Eklund Racing. Andy Scott a Per Eklund se ale bohužel rozhodli se svými Saaby závodit v GRC a zúčastnit se 18. X Games.