Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Timerzyanov ovládl první den, Ondřej Smetana vede divizi Super 1600!

5.07.2014 | Autor: Petr Šulčík
Timerzyanov ovládl první den, Ondřej Smetana vede divizi Super 1600!
Loňský mistr Evropy Timur Timerzyanov vede po sobotě divizi Super Car pátého podniku MS ve Švédsku. Ondřej Smetana je nejrychlejší v divizi Super 1600.

Ruský jezdec Timur Timerzyanov po dvou rozjížďkách vede nejsilnější divizi Super Car. Po třetím místě v první jízdě se mu podařilo vyhrát druhou rozjížďku a ujal se vedení. Na druhém místě je Mattias Ekström, třetí místo patří Petteru Solbergovi. Nor vyhrál první rozjížďku, v druhé ho ovšem postihl defekt pneumatiky a skončil až na devátém místě.

MS 2014 - Švédsko

Jezdci v divizi Super 1600 už mají za sebou tři rozjížďky. Ondřej Smetana začal den na třetím místě, zbývající dvě rozjížďky poté vyhrál a v přímém souboji dvakrát porazil vedoucího jezdce šampionátu Sergeje Zagumennova. "Konečně všechno funguje jak má. Neměli jsme jediný problém. Doufám, že se nám podobně bude dařit také zítra," řekl spokojený Smetana. Na třetím místě za Zagumennovem je Janis Baumanis. Méně radosti má po dnešku Pavel Vimmer, který řeší problém s motorem. "Nemůžeme přijít na to, proč auto nejede. Uvidíme zítra, doufám, že se nám povede závadu odstranit," přeje si Vimmer.

MS 2014 - Švédsko

V divizi Touring Car je po prvním dnu ve ve vedení Daniel Lundh, v kategorii RX Lites je na prvním místě vítěz předchozího závodu ve Finsku Kevin Hansen.