Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Timerzyanov mění Peugeot za Ford

13.04.2015 | Autor: Petr Šulčík
Timerzyanov mění Peugeot za Ford
Ruský jezdec doplní u týmu Olsbergs MSE Reinise Nitišse a Andrease Bakkeruda.

Ruský jezdec Timur Timerzyanov, který v loňské sezoně jezdil s vozem Peugeot 208 v týmu Peugeot - Hansen, doplní v sestavě týmu OMSE Reinise Nitišse a Andrease Bakkeruda. "Nyní máme v naší sestavě největší mladé talenty," řekl šéf týmu Andréas Eriksson. "Lidé v týmu znají každý šroubek na autě a vědí co a jak přesně udělat na cestě za vítězstvím. Věřím v tento tým," prohlásil Timerzyanov. Kromě zmíněných třech jezdců nasadí OMSE do seriálu Global Rallycross Championship finského jezdce Joniho Wimana a Američana Mitchella DeJonga.

Olsbergs MSE 2015

Olsbergs MSE 2015

V kategorii GRC Lites bude za tento tým startovat další Američan Austin Cidric a Švéd Oliver Eriksson, který pojede s tímto vozem i švédskou sérii RallyX Scandinavia. Kevin Eriksson se objeví v kategorii RX Lites v rámci světového šampionátu a ve Švédsku bude startovat s vozem divize Super Car stejně jako Sebastian Eriksson. Sandra Hultgren doplní početné pole kategorie Lites v sérii RallyX Scandinavia.