Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Solbergova budoucnost?

18.11.2015 | Autor: Petr Šulčík
Solbergova budoucnost?
Sezona 2015 ještě není u konce a už se spekuluje o tom, kam se bude ubírat budoucnost prvního rallycrossového mistra světa.

K diskuzím ohledně budoucnosti Petter Solberga vybízí skutečnost, že Citroën DS3 a část zázemí týmu je momentálně na prodej. V úvahu také přichází alternativa vstupu některého výrobce právě prostřednictvím Solbergova týmu. Solberg chtěl startovat podobně jako jeho bývalý soupeři z rallyového mistrovství světa Hirvonen a Loeb na Dakaru 2016. Kvůli nedostatku času ovšem od tohoto záměru upustil a zaměřuje se na zisk druhého titulu rallycrossového mistra světa.

MS 2015 - Francie

Server thecheckeredflag.co.uk v minulém týdnu zveřejnil rozhovor s norským jezdcem. Nic nového Solberg neprozradil. O své budoucnosti toho prozatím neví ani on sám. Rallycross? Cestovní vozy? Rally? "Abych byl upřímný, neznám odpověď na tuto otázku. Stále jsme nic neprodali," řekl Petter Solberg."Nabídka startu na Dakaru byla zajímavá. Ale já se stodesetiprocentně rozhodl věnovat mojí kariéře v rallycrossu a nechci jí ohrozit. K přípravě na Dakar je třeba spousta času. Doufám, že podobná nabídka přijde v budoucnu," dodal Solberg.