Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Sedlčanský víkendový rallycross

27.07.2017 | Autor: Petr Šulčík
Sedlčanský víkendový rallycross
Podruhé zavítá letos do Sedlčan mistrovství Zóny střední Evropy v rallycrossu. Seznam přihlášených jezdců slibuje zajímavé závody.

Již podruhé se letos v Sedlčanech objeví jezdci, kteří usilují o body do zónového šampionátu. Kromě toho se zde bude bojovat také v rámci mistrovství republiky, České trofeje historických vozidel a Kartcrossu. V nejsilnější divizi SuperCars se poprvé v rallycrossu představí Marek Joura, který pojede s vozem Mitsubishi Lancer. Uvidíme, jak si povede ve srovnání s Pucherem, Höllerem, dalším českým jezdcem Miroslavem Neumannem a Mandie August.

ZSE 2017 - Česko

O něco více než obvykle je přihlášeno do divize Super1600, kde budou startovat i dva jezdci, kteří se účastní mistrovství Evropy - Josef Šusta (Škoda Citigo) a Václav Veverka (Peugeot 208). S fabií je přihlášen Josef Kořínek. Tradiční souboj v divizi SuperTouringCars do dvou litrů obstará dvojice Roman Častoral a Jakub Bittman. Vyrovnané souboje lze očekávat v divizích historických vozidel. V sobotu se začíná ve 12.45 volnými tréninky, první kvalifikace je na řadě v 15.45. V neděli se závodí od 8 hodin, finále je na programu ve 14 hodin. 

Seznam přihlášených jezdců - ZSE, MMČR, ČTHV 2017 - Sedlčany

ZSE 2017 - Česko II.