Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Roman Častoral letos získal šest titulů

13.12.2017 | Autor: Petr Šulčík
Roman Častoral letos získal šest titulů
Roman Častoral zažil fantastickou a velice úspěšnou sezónu 2017, ve které obhajoval několik mezinárodních rallycrossových titulů.

Rallycrossař Roman Častoral z Katovic zažil fantastickou a velice úspěšnou sezónu 2017, ve které obhajoval několik mezinárodních rallycrossových titulů. Startoval se závodním speciálem Opel Astra OPC ve třídě SuperTouringCars - 2000 ve všech mezinárodních šampionátech. V Zóně střední Evropy startoval v devíti závodech a již několik závodů před koncem sezóny dokázal tento prestižní šampionát vyhrát a stal se mistrem FIA Zóny střední Evropy.

Roman Častoral

Dále startoval v Mezinárodním mistrovství České republiky, které stejně jako již několik předchozích let opanoval a stal se i letos Mezinárodním mistrem České republiky, zároveň vyhrál Mistrovství České Republiky divize D6 a stal se mistrem České Republiky. Jako jediný český reprezentant dokázal vyhrát mistrovství Rakouska, přičemž zde nepoznal porážku. Po osmi závodech se stal i mistrem Rakouska. Další šampionát, ve kterém startoval, bylo mistrovství Maďarska. V rámci něho se konalo celkem sedm závodů a i v tomto šampionátu vystoupal na stupínek nejvyšší a stal se jako jediný Čech mistrem Maďarska. Závěr sezóny se konal na Slovensku na Slovakiaringu, kde se jelo zároveň Mistrovství Slovenska. Celkem po osmi závodech se stal i mistrem Slovenska.

Roman Častoral

Velké poděkování patří sponzorům, bez kterých bych v těchto šampionátech nemohl startovat a celému týmu Častoral Motorsport za přípravu závodního speciálu Opel Astra OPC a všem, kteří mi pomáhají a fandí během celé sezóny. Byla to skvělá sezóna 2017.

text: Častoral Motorsport