Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycrossové novinky

5.01.2017 | Autor: Petr Šulčík
Rallycrossové novinky
Několik novinek ze zákulisí rallycrossu, které se objevily v posledních dnech.

Tým DA Racing, který se momentálně úspěšně prezentuje v Andros Trophy, oznámil svou účast v mistrovství světa se dvěma vozy Peugeot 208 Supercar. Oba pochází z dílen týmu Hansen Motorsport. Kromě toho bude pokračovat i program v evropském mistrovství s vozem Citroën DS3. Jezdci týmu budou oznámeni v nejbližší době.

DA Racing 2017

Sestavu pro seriál Global Rallycross Championship oznámil tým Subaru Rally Team USA. Ve dvou vozech Subaru Impreza se v následující sezoně představí Patrik Sandell a Chris Atkinson. Tyto dva jezdci doplní se svým programem v rally David Higgins a Travis Pastrana. Bez práce zůstává překvapivě Sverre Isachsen.

DA Racing 2017

První známé jezdce zná rallycrossová akademie Jussi Pinomäkiho. Ve vozech Renault Clio se ve finském mistrovství představí finští jezdci Sami - Matti Trogen a Kalle Markkanen, Australan Troy Dowel, Lotyš Martinš Lapinš a také Mexičan Melhem L. Abed. Vítěz této akademie dostane příležitost v evropském mistrovství divize Super 1600 v sezoně 2018.

DA Racing 2017