Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross legend - poděkování a plány do budoucna

27.08.2013 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross legend - poděkování a plány do budoucna
Hodnotící dopis k rallycrossu legend v Sedlčanech.

Uplynul měsíc od prvního závodu rallycrossových legend v Sedlčanech a z důvodu pracovního zaneprázdnění píši tento článek se zpožděním.

Z ohlasů jezdců, po přečtení nejrůznějších článků a po rozhovoru s Petrem Krutským a Vojtou Károu z ČT mám dobrý pocit, že se závod vydařil. Proto bych chtěl všem slíbit, že jistě nezůstaneme jen u prvního závodu, který se odjel v červenci v Sedlčanech.

V roce 2014 bych chtěl uspořádat 3 závody. Dva v České republice, a dohodnu-li se s rakouským autoklubem, tak jeden závod v Rakousku. O všem dění budete všichni, jež máte o tyto závody zájem, včas informováni.

Závěrem bych chtěl všem, kteří mi s uspořádáním pomáhali, velice poděkovat: Autoklubu RAC Sedlčany, CHRONORACE Sedlčany, FAS ČR, členům komise OFF ROAD, jezdcům a činovníkům činných v rallycrossovém sportu a dále sponzorům: Profil nábytek Humpolec, Viakom, Ing. Václavu Čechovi – farma Smolnice, Ing. Ivanovi Husákovi – soukromý Pivovar Zichovec, KDS Sedlčany, Pavlu Novotnému – České Budějovice, APM, Glazing, Ing. F. Belzovi – prodejna nářadí Kosova Hora.

Jiří Kadlec

organizátor závodu