Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross Cup opět v Sedlčanech

2.08.2017 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross Cup opět v Sedlčanech
I o tomto víkendu můžete do Sedlčan zavítat na rallycross. Pojede se totiž druhý letošní závod Rallycross Cupu.

Víkend poté, co sedlčanskou kotlinu ovládli jezdci seriálu Zóny střední Evropy se na závodišti odehrají další neméně zajímavé automobilové střety. Tímto vás tedy zveme tuto sobotu, 5. srpna do areálu kotliny, kde se zkušení i začínající rallycrossoví jezdci utkají v letošním druhém závodě klubového podniku Rallycross Cup. Opět bude na co se koukat a o komu fandit, protože každý bod se počítá.

Třetí ročník klubových závodů, kterým tradičně vládne rodinná atmosféra, potěší malé i velké zajímavými souboji, dětským koutkem i dobrým jídlem. Kromě toho se můžete těšit i na diváckou soutěž. Přijďte se podívat na již druhý závod a vyberte si své jezdce, kterým budete fandit po zbytek letošní závodní sezóny. Anebo se jím sami staňte Vy! Rallycross Cup je klubovým závodem, a proto není potřeba licence či homologovaný vůz, stačí odvaha, pár koní pod kapotou a smysl pro fair play. Více informací k těmto závodům naleznete na http://rallycrosscup.cz/.

Sedlčanská kotlina se těší na Vaši návštěvu.

Časový harmonogram:

Sobota 5.8. 2017

08:00 – 09:00 Volný trénink pro všechny divize
09:30 – 11:15 1. série rozjížděk
11:15 – 13:00 2. série rozjížděk
13:00 – 14:45 3. série rozjížděk
15:15 Semifinálové a finálové jízdy
16:30 Slavnostní předání cen

Rallycross Cup 2017 - Sedlčany II.