Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Rallycross Cup odstartoval

4.05.2015 | Autor: Petr Šulčík
Rallycross Cup odstartoval
Tisková informace a výsledky prvního závodu Rallycross Cupu, který se v sobotu uskutečnil v Sedlčanech.

V sobotu 2. 5. 2015 začala sezóna rallycrossových závodů na českém území. Jednalo se o nově založený projekt Rallycross Cup o pohár Chlazení Novák, který i bez statusu mistrovství dokázal vedle českých rallycrossařů přilákat i zahraniční jezdce. I přes to, že se jednalo o první podnik tohoto seriálu, na sedlčanské trati se představilo více než 40 jezdců. Mezi nimi mohli diváci sledovat techniku Jiřího Kazila, Karla Václavíka, Jana Macháčka a v propůjčených vozech se představili Jan Skála a Radek Pavlíček.

Rallycross Cup 2015 - Sedlčany

Sedlčanští pořadatelé odvedli při přípravě obrovský kus práce. Vlhké počasí z minulého týdne trati neuškodilo, ba naopak, všichni jezdci si kvalitu trati velice pochvalovali. Další podnik rallycross cupu je naplánován na 13. 6. 2015 opět v Sedlčanech, tedy čtrnáct dní po mezinárodním mistrovství české republiky v rallycrosse, které se na sedlčanské trati jede v neděli 31. 5. Informace o seriálu Rallycross Cup jsou k dispozici na rallycrosscup.cz a informace o dění na Sedlčanské kotlině na kotlina-sedlcany.cz/

Marcel

Výsledky jednotlivých divizí:

Rallycross Cup 2015 - Sedlčany