Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

PSRX Volkswagen se představuje

20.03.2018 | Autor: Petr Šulčík
PSRX Volkswagen se představuje
Dnes proběhlo oficiální představení týmu PSRX Volkswagen Sweden pro sezonu 2018. V jakých barvách vyrazí za obhajobou titulu?

Téměř stejné barvy a upravený vůz Volkswagen Polo R dnes představil švédský tým PSRX Volkswagen. Dvojice Johan Kristoffersson a Petter Solberg bude letos obhajovat jak jezdecký titul, tak prvenství mezi týmy. Na voze jsou patrné některé změny, zejména co se týče aerodynamiky.

PSRX Volkswagen 2018

Johan Kristoffersson se přes zimu rozhodně neflákal a absolvoval za volantem vozu Škoda Fabia R5 Švédskou rally. "Vypadá to jako dlouhá doba od posledního závodu v Africe. Přes zimu jsem hodně trénoval, absolvoval rally, ale nic se nevyrovná tomu, když mohu znovu usednout za volant pola. Když jsme začali znovu testovat, měl jsem úsměv na tváři," uvedl Johan Kristoffersson.

PSRX Volkswagen 2018

Petter Solberg seděl přes zimu spíše za stolem v kanceláři ne za volantem, i když i jeho jsme mohli vidět za volantem závodního auta. "Nebude to vůbec lehká sezona. Loni jsme všechno dělali na poslední chvíli a nakonec to přineslo velký úspěch, na kterém chceme dále stavět. Z osobního hlediska už chci sedět spíše v kanceláři s volantem a ochranným rámem než za stolem. Jsem závodník a těším se na start sezony," říká Petter Solberg.

PSRX