Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Podpis reprezentačních smluv

12.05.2015 | Autor: Petr Šulčík
Podpis reprezentačních smluv
Včera došlo v budově Autoklubu České republiky k podpisu reprezentačních smluv se závodníky ze všech motoristických disciplín.

Včera došlo v budově Autoklubu České republiky k podpisu reprezentačních smluv se závodníky ze všech motoristických disciplín. Pro sezónu 2015, ji s Autoklubem ČR uzavřelo celkem 73 závodníků. Podpisem reprezentační smlouvy získávají závodníci finanční podporu k pokrytí nákladů spojených se státní sportovní reprezentací na podnicích Mistrovství Evropy a světa.

Autoklub ČR

Úspěšnou sezonu jednotlivým reprezentantům popřál prezident Autoklubu ČR Roman Ječmínek a první viceprezident Jan Šťovíček. Dále se slavnostního podepisování smluv zúčastnili viceprezidenti pro automobilový a motocyklový sport Radovan Novák a Martin Sodomek.

Autoklub ČR

„Slavnostně jsme v minulosti smlouvy podepisovali pouze s reprezentanty automobilového sportu. V letošním roce jsme se rozhodli slavnostně podepsat také smlouvy s motocyklovými závodníky. Jsme potěšeni, že se český motorsport může pochlubit mimořádnými úspěchy v zahraničí a je nám ctí, být toho součástí. Samozřejmě nezapomínáme na mladé zájemce o motorsport, pro které jsme v letošním roce připravili několik projektů určených právě pro začínající jezdce či absolutní nováčky,“ sdělil Adam Eliáš, generální sekretář Federace automobilového sportu (FAS) Autoklubu České republiky. „Tyto projekty je možno realizovat díky finančním prostředků přidělovaným Českým olympijským výborem na podporu začínajících sportovců a doufáme, že tato podpora bude pokračovat i v příštích letech.“

Z jezdců rallycrossu smlouvu podepsali Ondřej Smetana, Pavel Vimmer, Václav Veverka a Roman Častoral.

zdroj: ewrc.cz