Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Plány a novinky na serveru rallycross.cz pro sezónu 2011

3.04.2011 | Autor: Petr Šulčík
Plány a novinky na serveru rallycross.cz pro sezónu 2011
Máme jen týden do začátku závodů, a tak se pojďme společně podívat na plány a novinky, které jsme pro Vás připravili pro sezónu 2011.

 

Máme jen týden do začátku závodů, a tak se pojďme společně podívat na plány a novinky, které jsme pro Vás připravili pro sezónu 2011. Stránky rallycross.cz slaví v těchto chvílích rok života a doufejme, že vstupují do druhého, ještě více dobrými zprávami prošpikovaného roku.

Novinky

Komentáře u článků

Po prvotní skepsi ke komentování článků čtenáři, jsme se rozhodli, že tuto „vymoženost“ moderní doby zavedeme i na našem serveru. Důvodem byla možnost využít hotového řešení od sociální sítě Facebook, kde lidé nevyužívají takové anonymity. Doufejme tedy, že komentáře budou konstruktivní, celkovým přínosem a přísunem zajímavých informací.

Pravidla užívání komentářů

  1. Diskuze je striktně moderována serverem.
  2. Zákaz užívání vulgárních výrazů a oslovování diskutujících hanlivými výrazy.
  3. Příspěvky, kde bude docházet k urážkám třetích osob budou smazány.
  4. Opakované prohřešky budou mít za následek zablokování daného uživatele.

 

Klub rallycross.cz

Každý čtenář, který zavítá na naše stránky má nově možnost stát se členem našeho klubu rallycross.cz, a tím i šetřit nemalé finanční prostředky. Druhá, a tedy přidaná hodnota je podpora serveru v jeho provozu. Více info v sekci klubu.

Klub rallycross.cz

Řazení fotografií

Jelikož je v našich fotogaleriích za první rok více jak 4 tisíce fotek, seřadili jsme je pro Vás dle roku a dle šampionátu do přehledných sekcí.

Podívat se můžete na této adrese

 

Kartcross

Vzhledem k tomu, že se v domácím šampionátu začala pravidelně objevovat i mladá kategorie Kartcross, rozhodli jsme se jí dát dostatečný prostor. Bude zapojen do výsledkových listin, budeme publikovat novinky, zajímavosti, reportáže ze závodů a fotogalerie.  Prostě vše, co se kolem Kartcrossu šustne.

Kartcross jako takový nám může vrátit na závodní tratě nové mladé jezdce, ale i takové, kteří přestali závodit z finančních důvodů. Držíme tomuto projektu palce a tímto ho i skromně podpoříme.

 

Překlopení stránek do roku 2011

Největší změny proběhly na pozadí stránek, které však jako čtenáři nemáte možnost postřehnout.  Vzhledem k vysoké míře automatizace a provázanosti informací na stránkách, proběhl dvouměsíční „neviditelný“ vývoj.

Vše by mělo být k závodu v Sosnové připraveno na 100% a nic by nemělo bránit přísunu informací.

 

Plány

Letošní sezónu, stejně jako tu minulou, Vás budeme provázet Live přenosy z prostředí Mistrovství Evropy, fotografiemi, reportážemi. Z prostředí domácího šampionátu bude standardní výsledkový servis a reportáže obohacené o obrazový materiál. Jak jste již mohli postřehnout, nově je zařazen i Kartcross, který bude monitorován stejně jako MMČR rallycrossu.

V rámci Mistrovství Evropy budete obohaceni o další fotografie. Jakub Nitka, polský novinář a fotograf se rozhodl, že bude publikovat i u nás. Jeho dosavadní práci můžete shlédnout na adrese www.jakubnitka.com

To je vše, co do skromných zlepšení.

Na závěr dovolte poděkovat všem, co tento server a sport jakkoliv podporují, co se zajímají o rallycross v Čechách. Rád bych poděkoval i všem současným, ale i budoucím partnerům, kteří svoji investici ohodnotí jako užitečnou.