Páteční trénink ve Francii

3.09.2021 | Autor: Petr Šulčík
Ve francouzském Lohéacu skončila úvodní část tréninku. Jan Černý zajel pátý nejrychlejší čas divize Euro RX3, Jiří Šusta čtrnáctý.

Jezdci mistrovství Evropy divizí RX1 a RX3 odstartovali dnes třetí závod letošní sezony ve francouzském Lohéacu. Zpočátku tréninku byla trať dost prašná. V divizi Euro RX1 zajel nejrychlejší čas Janis Baumanis před Tamásem Karaiem a Andreasem Bakkerudem. V divizi Euro RX3 byl nejrychlejší Kobe Pauwels před Maratem Knyazevem a Yuri Belevskiym. Prvním jiným vozem než Audi byl pátý Jan Černý. Druhý český zástupce Jiří Šusta skončil čtrnáctý. V kategorii RX2e vyhrál Isak Sjökvist.