Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ohlasy českých jezdců po třetím závodě ME (FRA - Essay)

24.05.2011 | Autor: Petr Šulčík
Ohlasy českých jezdců po třetím závodě ME (FRA - Essay)
Ohlasy českých jezdců po třetím závodě...

Jaroslav Kalný

"Předchozí závod v Portugalsku pro nás nedopadl špatně, ale chtěl jsem jet A- finále. Na postup do něj ovšem nebylo, Holten s Bossardovým autem byl hodně silný soupeř. Ukázalo se to i ve Francii, kdy na Bossarda s tím samým autem nikdo neměl.  S Francií jsem naprosto spokojen, dostat se v této konkurenci na třetí místo je obrovský úspěch. Po postupu z B- finále jsem měl ve finále A i trochu štěstí. Radost mám i z umístění  Míšy, v rozjíždách zajížděla dobré časy."

ME 2011 - Francie - neděle

Ondřej Smetana

"Celkově můžu být se závodem ve Francii spokojen, po první rozjížďce jsem byl na osmém místě, což je v konkurenci, která se na startu sešla skvělý výsledek. Starosti však začaly druhý den, kdy do mě švédský jezdec vytlačil Standu Šustu a vyletěl jsem mimo trať, takže bylo co spravovat. Hodně to odnesla zadní náprava. Nakonec jsem se stačil dostat do C- finále, které jsem po dobrém startu vyhrál a postoupil. V B - finále jsem nakonec skončil čtvrtý, navíc nebylo."

ME 2011 - Francie - neděle

Zdeněk Čermák

"Nadšený rozhodně po těchto dvou závodech nejsem. V Portugalsku jsem špatně zvolil "Joker lap" a skončil v A -finále poslední. Ve Francii jsme od treninků řešili problémy se servem a s tím se těžko závodí. Navíc se mi nedařily ani starty, zachránil jsem to poslední rozjížďkou a dostal se do B - finále, kde mě zase vystrkal jeden Francouz. Problémy se servem by měly být vyřešeny."

ME 2011 - Francie - neděle

Václav Veverka

"Pro nás to byly dva nešťastné závody. V Portugalsku nám nestíhal podvozek, takže to dopadlo, jak to dopadlo. Ve Francii jsem čekal, že to bude lepší, ale zase stávkoval motor. Máme nějakou chybu v softwaru, do dalšího závodu to musíme vyřešit, jinak nemá cenu na sever vůbec jezdit."

ME 2011 - Francie - neděle

Stanislav Šusta

"Závodní štěstí se ode mě odklonilo, auto odrbaný....nešlo to..."

ME 2011 - Francie - sobota