Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nový vůz Audi A3 SuperCar nakonec v Sosnové nebude!

19.11.2013 | Autor: Petr Šulčík
Nový vůz Audi A3 SuperCar nakonec v Sosnové nebude!
Tým All-inkl.com Racing nestihne do víkendového Setkání mistrů vůz připravit. Ochuzeni o rallycrossové vozy ale nebudete.

V sobotu 23. a v neděli 24. listopadu 2013 se v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové u České Lípy uskuteční už dvanáctý ročník Global Assistance Setkání mistrů. Již dříve avizované hvězdy automobilových soutěží rally, kde nechybí jména jako Martin Prokop, Václav Pech, Štěpán Vojtěch, Pavel Valoušek, Emil Triner a další, každoročně doplňují hvězdy automobilových disciplín, kde od kol vozů odlétá přeci jen o něco více bláta a jezdci si mnohem více užívají divácky atraktivních smyků.

RCE 2013 - Nizozemí

Tradičně oblíbenou kategorií při Global Assistance setkání mistrů jsou rallycrossové a autokrosové speciály. Ty přivezou z Německa zástupci silného týmu Münnich Motorsport, který závodí nejen ve špičkovém rallycrossu, ale letos se tým účastnil také mistrovství světa cestovních vozů. Nejrychlejší muž posledních ročníků Setkání mistrů Němec Marc Basseng přijede se Škodou Fabia Mk1 v nejvyšší rallycrossové specifikaci SuperCars, René Münnich představí novější variantu Škody Fabia Mk2 a nejrychlejší Čech v evropském rallycrossu Pavel Koutný odstartuje s krásným a silným Fordem Fiesta. Tři rallycrossové šestnáctistovky Škoda Fabia se představí v kategorii rallycross Super 1600. Za jejich volanty budou Němka Mandie August, Pavel Vimmer a Stanislav Šusta. Plameny budou plivat nádherné a supersilné buggy nestora českého automobilového sportu Jaroslava Hoška, který je pravidelným účastníkem Setkání mistrů a fanoušci jej milují. Doplní jej super buggy Tomáše Pospíšilíka, Jana Smrže a Jakuba Kubíčka. Mnohem menší, ale o to hbitější a divácky oblíbené kartcross buggy osedlají Tomáš Gomzjakov, Ondřej Šlechta, Miloš Neumann.

Nadcházející víkend při XII. Global Assistance Setkání mistrů bude Sosnová motorsportem doslova pulsovat. Přijeďte se na jednu z posledních velkých motoristických akcí roku podívat i vy.

Více informací a ceny vstupného sledujte na www.autodrom.cz a na facebooku.